KONTAKT i WSPÓŁPRACA

Jeśli otwierasz nową restaurację, kawiarnię czy bar z przyjemnością Cię odwiedzę, jeśli tylko dasz mi znać. Na każdy gastronomiczny pomysł ( choć nie tylko ) reaguje z entuzjazmem. Masz ciekawy pomysł?  Chcesz podsunąć temat lub wydarzenie, które warto zobaczyć? Coś Cię oburzyło lub zachwyciło ?
Czekam na Twoją opinię !!!

mail : restopini@gmail.com

19 komentarzy:

 1. proszę odwiedzić lokal 'Big One' na ul. Pocztowej ...jestem ciekaw opinii :]

  OdpowiedzUsuń
 2. mogłaby Pani odwiedzić Toscana Pizzeria Ristorante?

  OdpowiedzUsuń
 3. a może Rozmaryn na północy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę odwiedzić pizzerie piccolo, istniejącą juz w Koszalinie około 16 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe kto chce korzystać z opinii jakiegoś amatora ? Każdy z nas potrafi coś pochwalić lub poddać krytyce. Jak dla mnie to blog na poziomie gimnazjum. Lepiej się nauką zajmij :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Racja. Blog beznadziejny. Większość restauracji które zostały tu negatywnie opisane przez ów pseudo specjalistkę, odwiedziłem i jestem zdumiony. Większość ma naprawdę świetne jedzenie. Np Nasz Naleśnik uwielbiam naleśnika z gyrosem. Mięso dobrze doprawione, a sos tzatziki niebo w gębie:-) Zabrałem na randkę moją żonkę na naleśnika, ona wzięła coś z warzywami a ja nic innego jak gyros i była bardzo zadowolona. Teraz jak mamy chwilę dla siebie zawsze tam zaglądamy. Więc Pani Blogerko myślę, że powinna Pani wpierw mieć pojęcie na temat tego co opisuje, a dopiero później źle oceniać dane restauracje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100% z osobą która to napisała

   Usuń
 7. Pisanie anonimowych komentarzy… zostawiam bez komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak ten blog też jest anonimowy i fakt też trzeba go zostawić bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 9. dokładnie, robicie problemy o anonimowości, a przecież sam autor tego "zacnego" bloga nie potrafi się ujawnić ... śmiech na sali.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo łatwo jest założyć bloga anonimowo i uznawać,że jest się znawcą w czymś o czym nie ma się pojęcia... Gotowanie w domu różni się od gotowania dla szerokiego grona odbiorców i jeżeli nie ma Pani o tym pojęcia to uprzejmie proszę o niewypowiadanie się w tej kwestii. Jak dla mnie ten blog nie ma sensu bytu, w dzisiejszych czasach ile ludzi, tyle opinii a tym bardziej tyle samo kubków smakowych, więc najlepiej jak każdy sam będzie oceniał co mu smakuje. Proszę zająć się czymś pożyteczniejszym niż zabawą w Magdę Gessler !

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaki posiada Pani kwalifikacje, dyplomy, certyfikaty, doświadczenia w prowadzeniu restauracji itp. na podstawie, których wydaje Pani opinie? Czy jest to jedynie zamiłowanie do gotowania i jedzenia?

  OdpowiedzUsuń
 12. Prosze odwiedzić bar leniwa Baba obok ratusza, to dawny green way który znajdował się w atrium. jestem ciekawa opinii

  OdpowiedzUsuń
 13. Drodzy Państwo,
  blogerka, jakkolwiek by się nie nazywała, nigdzie nie twierdzi, że jest ekspertką w dziedzinie, w której się wypowiada. Wręcz przeciwnie, zaznacza, że wszystkie opinie zawarte na blogu są subiektywne i ściśle związane z jej gustem. Przecież nie muszę być literaturoznawcą, żeby móc mimo wszystko stwierdzić czy mi się dana książka podoba czy nie - a czy inni się ze mną zgodzą, to już inna kwestia.
  Wrzućcie na luz, to, że ktoś ma jakieś zdanie, nie znaczy, że nie możecie mieć RÓWNORZĘDNIE innego, przecież nikt wam niczego nie narzuca, nikt nie twierdzi, że jesteście w błędzie. Niech każdy robi swoje i nie dźga sąsiada, bo energii szkoda ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę odwiedzić Szejk, Fenicja, Fregata. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. A co powiecie o barze ,,Przerwa,, na ul Powstańców Wlkp.? Przecież tam zjeżdżają się niemal wszyscy mieszkańcy naszego miasta a tu ani słowa od kogokolwiek na temat tego miejsca....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://restopini.blogspot.com/2015/11/bar-przerwa_2.html .....

   Usuń
  2. A co z City Pizza w Koszalinie??? Nie ma opinii... a jestem ciekaw.

   Usuń
  3. JA ODPOWIEM W CITY JEST NAJLEPSZA PIZZA W MIEŚCIE I NIE POTRZEBUJE OPINII BO SAMA SIĘ OBRONI :) JEM CZĘSTO I POLECAM ZNAJOMYM . Pozdrawiamy przemiłego właściciela

   Usuń